Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala Babilon MMAMateriały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Gala Babilon MMA

Babilon MMA 9. Ostrowski - Sudolski. Piąta wygrana niepokonanego szczecinianina

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Łukasz Sudolski (5-0) szybko stał się jednym z najciekawszych zawodników MMA na polskim rynku. Tym razem pokonał doświadczonego Mateusza Ostrowskiego (8-9).

- Jeżeli wygram, to chcę walczyć o pas Babilon MMA - zapowiadał niepokonany Polak przed pojedynkiem. Zwycięstwo nad "Zenkiem" miało być jego najcenniejszym skalpem w karierze.

MMA. Były mistrz KSW na deskach. Fernando Rodrigues rozbity przez debiutanta

Łodzianin z Shark Top Team w ostatnim czasie zaryzykował i udał się dwukrotnie na gale XFN, gdzie przegrał kolejno z Karlosem Vemolą i Martinem Solcem. Porażki te wstydu nie przynoszą, jednak osłabiły notowania Mateusza Ostrowskiego.

Z kolei reprezentujący Berserkers Top Team Szczecin Łukasz Sudolski świetnie radził sobie w Babilon MMA. Krzysztofa Klepacza, Marcina Filipczaka i Piotra Grażewicza pokonywał przed czasem.

ZOBACZ WIDEO: Piotr Jagiełło o walce Szpilki z Chisorą. "To było bardzo trudne doświadczenie. Zobaczymy, jaki ma plan na przyszłość"

Boks. Ołeksandr Usyk zadebiutuje w wadze ciężkiej. Powalczy w Chicago

Tym razem wygrał jednak dopiero przez decyzję. Po trzech rundach sędziowie punktowali na jego korzyść dwukrotnie 30-27 i raz 29-28. Przeważał między innymi w klinczu. Obalał rywala do parteru oraz kontrolował w pozycji z góry.

Czy Łukasz Sudolski powinien walczyć o pas Babilon MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL