Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin RóżalskiMateriały prasowe / dsfchallenge.com / Na zdjęciu: Marcin Różalski

Marcin Różalski proponuje mecz Polska - USA na gołe pięści

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Były mistrz KSW w wadze ciężkiej, Marcin Różalski, wyszedł z ciekawą inicjatywą. Utytyłowany kickboxer chętnie zobaczyłby mecz pomiędzy polskimi i amerykańskimi zawodnikami w formule walki na gołe pięści.

"Wielcy Wojownicy, mega walki, powrót do korzeni. Wielki podziw i szacunek dla walczących tam Wojowników, ale czy u Nas w Polsce nie ma też Prawdziwych, Barbarzyńskich Wojowników? Są i myślę, że gdyby znalazł się ktoś, kto by zorganizował mecz Polska vs USA to było by to coś przepięknego" - napisał na Facebooku Marcin Różalski (pisownia oryginalna). 

"Różal" przebywa obecnie na sportowej emeryturze. Z federacją KSW był on związany w latach 2010-2017, a następnie reprezentował barwy DSF Kickboxing Challenge, dla której stoczył jedną i jak się okazało ostatnia walkę (w kwietniu 2018 roku). 

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk blisko walki o pas

Jak pisaliśmy wcześniej, do Różalskiego w ostatnich miesiącach odezwała się federacja Bare Knuckle Fighting Championship, organizująca pojedynki na gołe pięści. Do tej pory bez rękawic pomiędzy liny weszli między innymi Artem Lobov, Ricco Rodriguez, Kendall Grove, Chase Sherman czy Chris Leben. Zainteresowanie Polakiem nie powinno nikogo dziwić. Pierwsza oferta została odrzucona, ale Amerykanie nie odpuszczają i wyszli z nową propozycją. Rozmowy trwają.

ZOBACZ WIDEO: Piotr Jagiełło o walce Szpilki z Chisorą. "To było bardzo trudne doświadczenie. Zobaczymy, jaki ma plan na przyszłość"

Czy chciałbyś zobaczyć mecz pomiędzy Polską a USA na gołe pięści?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL