Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna JędrzejczykNewspix / Wenn / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

MMA. Michael Bisping wróży Joannie Jędrzejczyk odzyskanie pasa

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Joanna Jędrzejczyk niebawem może dostać walkę o mistrzowski pas federacji UFC. Michael Bisping uważa, że Polka bez problemu poradzi sobie z każdą rywalką w kategorii słomkowej.

Ostatnie dwa lata nie były najlepsze dla Joanny Jędrzejczyk. Polka w federacji UFC stoczyła cztery walki i trzy z nich przegrała. Straciła mistrzowski pas wagi słomkowej, a ostatnia próba zdobycia tytułu kategorii muszej także zakończyła się niepowodzeniem (przegrała z Walentiną Szewczenko).

Joanna Jędrzejczyk ma obiecaną walkę o pas. Tak twierdzi szef American Top Team >>

Waga słomkowa ma już nową mistrzynię. W sobotę na gali w Shenzen tytuł wywalczyła Weili Zhang. Polska wojowniczka niebawem może się z nią zmierzyć, o ile w październiku wygra z Michelle Waterson.

Michael Bisping został zapytany przez jednego z fanów, z kim Zhang powinna walczyć w następnym pojedynku. Były mistrz UFC bez wątpliwości odparł, że tytuł wróci do "JJ". "Joanna Jędrzejczyk pokona je wszystkie" - odparł Amerykanin.

MMA. Oficjalnie: Joanna Jędrzejczyk zawalczy z Michelle Waterson. Gala jednak nie w San Francisco >>

Najpierw Jędrzejczyk zmierzy się z Waterson. Polka stoczy walkę 12 października na gali UFC Fight Night 161 w Tampa. Zwycięstwo może jej otworzyć drzwi do walki z Zhang.

ZOBACZ WIDEO: Piotr Jagiełło o walce Szpilki z Chisorą. "To było bardzo trudne doświadczenie. Zobaczymy, jaki ma plan na przyszłość"

Czy Jędrzejczyk odzyska pas UFC w wadze słomkowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL