Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karolina KowalkiewiczGetty Images / Ethan Miller / Na zdjęciu: Karolina Kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz pokazała mocne zdjęcia na Facebooku

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Karolina Kowalkiewicz zdecydowała się opublikować na Facebooku zdjęcia, na których widać obrażenia jakich doznała po swoich walkach w MMA. Przy okazji zaapelowała do kobiet, aby nie przejmowały się swoimi kompleksami.

Karolina Kowalkiewicz jest nie tylko jedną z najlepszych polskich wojowniczek MMA, ale także jedną z najbardziej urodziwych sportsmenek w naszym kraju.

33-latka regularnie wrzuca na swoje profile w serwisach społecznościowych zdjęcia z treningów, wakacji czy z życia codziennego. Tym razem zawodniczka postanowiła pokazać się z innej strony.

Kowalkiewicz udostępniła zdjęcia, które zrobiono tuż po jej walkach, na których widać poważne obrażenia na jej twarzy. Są to opuchnięcia, zadrapania i blizny, powstałe na skutek ciosów rywalek.

Szczere słowa Karoliny Kowalkiewicz. "Najlepsze lata mam już za sobą". Czytaj więcej--->>>

ZOBACZ WIDEO Podsumowanie tygodnia. Problemy kadrowe reprezentacji Polski, Krzysztof Piątek przestał strzelać

Przy okazji Polka zaapelowała do innych kobiet, aby nie przejmowały się swoimi kompleksami.

"Kocham swoją pracę! Ale dzięki niej nie zawsze dobrze wyglądam. Więc moje drogie panie naprawdę nie przejmujcie się kiedy wyskoczy Wam pryszcz i nie możecie go zakryć make upem!" - napisała na Facebooku.

Karolina Kowalkiewicz przegrała swoje ostatnie trzy walki w organizacji UFC i spadła na 13. miejsce w rankingu (więcej TUTAJ).

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL