Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert BurneikaMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Robert Burneika

MMA. Burneika pokazał zdjęcie swojej partnerki. Internauci: "Ładna córka"!

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Burneika i młodsza od niego o 16 lat Kaja oczekują narodzin dziecka. - Zdrówka dla wnuczka - komentują fani "Hardkorowego Koksa".

Ukochana Roberta Burneiki, Kaja, ma 25 lat. Kobieta w przeszłości była menadżerką w restauracji, a teraz będzie zajmować się rodziną. Para jest w związku od ponad roku i wkrótce doczeka się narodzin dziecka.

"Po treningu. Jak myślicie co będzie Hardkorowy chłopiec? Czy Hardkorowa princes?" - napisał litewski kulturysta w komentarzu do zdjęcia ze swoją ciężarną partnerką, które zamieścił w mediach społecznościowych. "Princes" (z ang. książęta) to oczywiście błąd. "Koksowi" prawdopodobnie chodziło o słowo "princess", czyli księżniczka.

Post 41-letniego Burneiki dał początek żartobliwym komentarzom ze strony internautów, którzy podjęli temat dużej różnicy wieku (16 lat) między przyszłymi rodzicami.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #35 (highlights): brutalny i efektowny nokaut łokciem

ZOBACZ: Łapa większa od głowy. "Hardkorowy Koksu" zaimponował internautom >>

"Zdrówka dla wnuczka", "Hardkorowy wnuk", "Ładna córka", "Twoja córka już jest w ciąży to ile ona ma lat??" - to tylko wybrane wpisy fanów byłego już zawodnika MMA.

- Teraz wszystkim szczęka opadnie, bo udowodniłem, że mogę mieć dzieci! Tylko nie chciałem ich mieć w przeszłości, bo nie spotkałem tej jedynej kobiety. (...) Teraz spotkałem właściwą kobietę i mogłem z nią założyć rodzinę - zdradził Litwin w wywiadzie z Fakt24 (WIĘCEJ TUTAJ).

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL