Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Szymon DuszaWP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Szymon Dusza

MMA. FEN 26. Szymon Dusza powalczy z Kamilem Gniadkiem we Wrocławiu

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Szymon Dusza (7-4) poznał nazwisko swojego rywala podczas gali FEN 26 we Wrocławiu. W przeciwległym narożniku stanie były pretendent do tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej, Kamil Gniadek (13-6).

Wojownik ze Szczecina to stary dobry znajomy FEN. Podczas marcowej gali w Warszawie Kamil Gniadek skrzyżował rękawice z Andrzejem Grzebykiem. Pojedynek ten zostanie zapamiętany przez wszystkich kibiców MMA w naszym kraju na długie lata. W stolicy zasłużył na bonus za najlepsze widowisko tego wydarzenia.

MMA. FEN 26. Krystian Blezień rywalem niepokonanego Łukasza Charzewskiego

Wcześniej Gniadek rozprawił się z Jackiem Jędraszczykiem i Łukaszem Stankiem. Wszystkie swoje wygrane walki dla FEN zawodnik reprezentujący klub Berkut WCA Fight Team w Warszawie odniósł przed czasem.

Szymon Dusza w efektowny sposób rozprawił się w styczniu tego roku z Tymoteuszem Łopaczykiem, z którym wygrał przed czasem już w pierwszej rundzie. Opolanin tym samym potwierdził znakomitą dyspozycję, z której pokazał się również podczas gali FEN 19, gdy minimalnie, niejednogłośnie przegrał na punkty z Oskarem Somerfeldem. Tamten pojedynek został nagrodzony bonusem za najlepsze starcie wrocławskiej edycji.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #35 (highlights): brutalny i efektowny nokaut łokciem

MMA. KSW 50. Zapowiedź walki Damian Janikowski vs Tony Giles (wideo)

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października we wrocławskiej Hali Orbita, a w walce wieczoru o pas wagi średniej zmierzą się Andrzej Grzebyk i Roberto Fonseca.

Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL