Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman

MMA. "Jesteś głąbem i nieukiem". Marcin Najman ostro zaatakował "Jurasa"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Konflikt na linii Marcin Najman - Łukasz Jurkowski przybiera na sile. "El Testosteron" zamieścił w sieci nagranie, na którym obraża "Jurasa". - Tylko ostatni frajer podnosi rękę na kobietę - mówi.

Kilka dni temu przygotowujący się do walki z "Bonusem BGC" na gali FAME MMA 5 w Gdańsku Marcin Najman (więcej TUTAJ) zamieścił w mediach społecznościowych film z treningu. "El Testosteron" w materiale uderza worek treningowy tylko jedną (prawą) ręką, co rozbawiło Łukasza Jurkowskiego.

Zawodnik i komentator MMA w odpowiedzi na popis techniki Najmana zapoczątkował akcję pod hasłem #elprogesteronchallange. "El Testosteron" na zaczepkę zareagował niezwykle impulsywnie.

- Łukasz Jurkowski, ośle. Pokazałem ci parę akcji na filmiku, które mogłeś powtórzyć, przeanalizować, nauczyć się ich. A ty jesteś, jak się okazuje, zwykłym głąbem i nieukiem - mówi Najman na nagraniu opublikowanym na Twitterze.

ZOBACZ: Fame MMA 5. Marcin Najman vs Piotr "Bonus BGC" Witczak w karcie walk! >>

W dalszej części zawodnik MMA i promotor boksu wytoczył najcięższe działa. - Jeszcze raz przypomnę ci o takich dwóch głównych zasadach. Jednej życiowej, jednej sportowej. Życiowa jest taka, że tylko ostatni frajer podnosi rękę na kobietę. A druga jest taka, że na mańkucika najlepiej boksować prawą ręką. Przypatrz się uważnie jak to się robi. (...) Naucz się czegoś! - zaatakował "Jurasa".

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #35 (highlights): brutalny i efektowny nokaut łokciem

Komentarze (15):

 • prawus Zgłoś
  Zastanawiam się tylko czemu prawdziwi sportowcy dają się tak podpuszczać , jednoczesnie nabijając mu tym wszystkim kasę , po czym pewnie on gdzieś tam w kącie , pęka z nich ze
  Czytaj całość
  śmiechu .. Dla niego każdy kolejny rywal to jest NIKT !! . Obraża , wyśmiewa , poniża , po czym wchodzi na pół minuty do ringu , zostaje znokautowany lub podda walkę , końćzy i zbiera kasę ! .Następnie po raz kolejny już kończy karierę , by znów kogoś podpuścić i tak w koło !! Jemu akurat się nie dziwię bo znalazł sobie nie zły sposób na robienie kasy , ale że cała reszta podkłada pod to swój autorytet , tego już zrozumieć nie mogę , no chyba że tej całej reszcie też chodzi tylko o to co i Marcinowi ..
  • Minimal Jot Zgłoś
   Ja pieprzem, jaki jeszcze człowiek głupi da się naiwnie dać wierzyć temu Najmanowi(trzeba być naprawdę głupkiem) tylko tym co nie znają się nic na boksie, on dużo szczeka a wszystkie
   Czytaj całość
   walki przegrał, - jak ktoś nie wierzy to niech sobie włączy jego wypowiedzi i walki na YouTube co on nie zrobi z przeciwnikiem itd itd, on do KSW mma nie nadaje się, tylko do fame MMA-nawet tam go wyniosą chyba na noszach, niech lepiej zajmuje się swoją fundacja czy organizowaniem gal bo do sportu walki nie nadaje się bo jak można przegrać walkę z facetem którym sam wybrał wybrał na gali na stadionie narodowym
   • Bartula Runowski Zgłoś
    Brawo Najman dasz radę wierzę w ciebie
    Wszystkie komentarze (15)

    Komentarze (15)

     Wszystkie komentarze (15)
     PRZEJDŹ NA WP.PL