Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan BłachowiczWP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. Nie dojdzie do walki Błachowicz - Jones na UFC 244. Dana White zabrał głos

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Według Dany White'a kibicom przyjdzie poczekać na starcie Jona Jonesa z Janem Błachowiczem o pas UFC w kategorii półciężkiej. Prezes amerykańskiej organizacji przyznał, że w listopadzie nie dojdzie do tego pojedynku.

White na konferencji prasowej po gali w Abu Dhabi powiedział, że były plany, aby zorganizować walkę Polaka z mistrzem kategorii półciężkiej 2 listopada na UFC 244 w Nowym Jorku. Ostatecznie jednak zdecydowano, aby to starcie Nate'a Diaza z Jorge Masvidalem było głównym daniem tej imprezy

Przed galą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich White twierdził, że Polak jest najpoważniejszym z kandydatów do starcia o pas z Jonem Jonesem. Niewykluczone, że pojedynek odbędzie się w grudniu, albo na początku 2020 roku. White dodał, że dopóki polsko-amerykańskie starcie nie zostanie dopięte oficjalnie, nie ma sensu o nim spekulować. 

Zobacz także: Norman Parke chce zniszczyć Marcina Wrzoska

Jan Błachowicz od dłuższego czasu stara się o walkę z Jonesem. Polak w tym celu uaktywnił się w mediach społecznościowych. W rankingu kategorii do 93 kg "Cieszyński Książę" plasuje się na 5. miejscu.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #35 (highlights): brutalny i efektowny nokaut łokciem

Czy wierzysz, że w 2019 roku dojdzie do walki Błachowicza z Jonesem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL