Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał PietrzakMateriały prasowe / fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Michał Pietrzak

MMA. KSW 50: Michał Pietrzak chce sprawić sensację. "Jest w moim zasięgu"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Pietrzak w ostatniej chwili wskoczył do karty walk gali KSW 50 w Londynie. Mistrz Polski w zapasach będzie starał się o sensację w starciu z faworyzowanym Roberto Sodliciem. "Zgniatacz" jest pewny siebie.

- Myślę, że jest w moim zasięgu. On mocno bije, ale ja mam mocną głowę. Na sparingach trochę już dostałem po twarzy - powiedział Michał Pietrzak w rozmowie z Polsatem Sport. 

Pietrzak jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników sportów chwytanych na krajowej scenie MMA. Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym oraz multimedalista zawodów w stylu klasycznym i wolnym wejdzie do klatki KSW po serii najważniejszych zwycięstw w swojej dotychczasowej karierze. Na galach organizacji Babilon MMA pokonał kolejno Adama Biegańskiego, Mariusa Bagdonasa oraz Adriana Błeszyńskiego.

- Każdy zawodnik ma na przygotowania 2-3 miesiące. Zawsze jest to zaskoczenie, kiedy dowiadujesz się kilka dni przed walką. Mam teraz mało czasu na taktykę. Siła, szybkość i prąd już są - dodał poznaniak, który zastąpi w Londynie kontuzjowanego Patrika Kincla

Zobacz także: Jan Błachowicz poznał kolejnego rywala

Starcie Polaka z Chorwatem odbędzie się w umownym limicie do 80 kg. Transmisja z gali KSW 50 wyłącznie w systemie PPV.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #35 (highlights): brutalny i efektowny nokaut łokciem

Czy Michał Pietrzak pokona Roberto Soldicia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL