Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Pasternak podczas walki dla federacji ONE ChampionshipAFP / Romeo Gacad / Michał Pasternak podczas walki dla federacji ONE Championship

PLMMA. Ambitne plany. Jeszcze dwie gale Profesjonalnej Ligi MMA w 2019

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
O ambitnych planach na koniec 2019 poinformowała Profesjonalna Liga MMA. W październiku organizacja zawita do Rzeszowa, w grudniu natomiast do Warszawy.

Emocji, efektownych widowisk i walk na solidnym sportowym poziomie ma nie zabraknąć 18 października i 20 grudnia. PLMMA 79 odbędzie się w Rzeszowie, zaś jubileuszowa, kończąca rok, 80. gala, w Warszawie.

MMA. Mocna karta walk UFC w Vancouver z Marcinem Tyburą

Organizacja w oficjalnym komunikacie poinformowała również, że najbliższe imprezy transmitowane będą na antenach Telewizji Polskiej. Ich hasłem przewodnim ma być "sport, praca, szacunek".

W karcie walk PLMMA 79 nie zabraknie byłego amatorskiego mistrza świata i obecnego mistrza wagi ciężkiej Kevina Szaflarskiego (6-1), który do październikowego pojedynku przygotowywał się m.in. w Stanach Zjednoczonych z Jonem Jonesem.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #35 (highlights): brutalny i efektowny nokaut łokciem

Boks. Mariusz Wach wraca na ring. Gruzin jego rywalem

Oprócz niego w Rzeszowie zobaczymy także pretendenta do tytułu w kategorii półciężkiej Michała Pasternaka (13-4), który ma na koncie bój o pas mistrza największej azjatyckiej organizacji ONE Championship z Rogerem Gracie'em, a także niepokonanego od 2013 roku Roberta Bryczka (10-2), mistrza PLMMA w wadze półśredniej.

Dobrych, mocnych walk nie będzie także brakowało podczas kolejnej gali - PLMMA 80. W stolicy wystąpi m.in. 19-letni Cezary Oleksiejczuk, brat walczącego w UFC Michała.

Czy PLMMA będzie stabilną organizacją?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL