Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Conor McGregorGetty Images / Ronald Martinez / Na zdjęciu: Conor McGregor

MMA. Tajemniczy wpis Conora McGregora. Zapowiedział powrót?

Dawid Borek
Dawid Borek
"Dublin, 14 grudnia" - napisał na Twitterze Conor McGregor. Jak rozumieć ten wpis? Wielu odczytuje go jako termin kolejnej walki Irlandczyka.

Ta data pokrywa się z terminem gali UFC 245. Problem w tym, że we wpisie Conora McGregora pojawił się "Dublin", a nie "Las Vegas". A właśnie tam zostanie zorganizowana wspomniana gala.

Oczywiście nie oznacza to, że Irlandczyk definitywnie skreślił opcję walki na UFC 245. Właśnie taki scenariusz zwiastują angielscy dziennikarze, zdaniem których McGregor w połowie grudnia zawalczy w Las Vegas.

"Wygląda na to, że McGregor potwierdził udział w gali UFC 245 i długo wyczekiwany powrót do oktagonu" - donosi "The Sun", określając wpis McGregora "tajemniczym".

Conor McGregor nie stoczył żadnego pojedynku od października ubiegłego roku, gdy przegrał z Chabibem Nurmagomiedowem na gali UFC 229.

W międzyczasie było jednak o nim głośno, niestety dla niego - w negatywnym tego słowa znaczeniu. W kwietniu sportowiec zaatakował starszego mężczyznę w barze w Dublinie za to, że ten nie chciał napić się z nim alkoholu (więcej TUTAJ).

Wracając do tematu najbliższej walki McGregora - jeśli Irlandczyk 14 grudnia nie zawalczy na UFC 245 w Las Vegas, a w Dublinie, w grę wchodzą dwie lokalizacje - Croke Park i 3Arena. Dodajmy, że McGregor jeszcze nigdy nie walczył w swojej ojczyźnie.

Zobacz też:
MMA. UFC 242. Conor McGregor zareagował na zwycięstwo Chabiba Nurmagomiedowa
MMA. UFC przypomniało hitową walkę Chabiba Nurmagomiedowa. Tak poddał Conora McGregora (wideo)


ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Janikowski wytłumaczył przebieg swojej walki. "Krzyczał, że się poddaje"

Czy nie możesz się doczekać powrotu McGregora?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Dzerek_BDG Zgłoś
    "Dodajmy, że McGregor jeszcze nigdy nie walczył w swojej ojczyźnie."- sprawdz pismaku gdzie odbylo sie: UFC FIGHT NIGHT 46 i kto wystapil w walce wieczoru!!

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL