Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nick Newell Getty Images / Chris Unger/DWTNCS LLC / Na zdjęciu: Nick Newell

Bellator MMA. Jednoręki Nick Newell ma podpisać umowę

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Nick Newell (16-2), który pomimo niepełnosprawności świetnie radzi sobie w klatce, ma podpisać długoterminową umowę z organizacją Bellator MMA.

Do okrągłej klatki drugiej największej organizacji MMA na świecie "Notorious" wyszedł już pod koniec sierpnia. Na gali Bellator 225 poradził sobie świetnie w pojedynku z Coreyem Browningiem i poddał go w pierwszej rundzie. Starcie miało jednak charakter jednorazowy i nie było opatrzone długoterminowym kontraktem.

Nickowi Newellowi zależało jednak na tym, aby związać się pełnoprawną umową. Portal mmajunkie.com doniósł, że Scott Coker, prezes Bellator MMA, jest na "tak" i wkrótce ma dojść do porozumienia.

W lipcu 2018 zawodnik ze Springfield był także o krok od podpisania umowy z UFC. Do światowego potentata jednak się nie dostał, ponieważ podczas gali Dana White's Contender Series wypunktował go Alex Munoz.

Newell zasłynął głównie przez swoją niepełnosprawność. Urodził się bez górnej części lewej ręki. Pomimo tego, z osiemnastu zawodowych walk wygrał aż szesnaście. Występował między innymi dla World Series of Fighting.

Zobacz także:
-> Boks. 26-letni Mateusz Rzadkosz zakończył karierę
-> MMA. KSW 50. Szybkie i efektowne poddanie Tomasza Narkuna. Zobacz, jak to zrobił (wideo)
-> MMA. KSW 51. Cezary Kęsik kolejnym zawodnikiem w karcie walk

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Tomasz Narkun oszukał dziennikarzy. Wielka radość w szatni po zwycięstwie!

Czy Newell powinien walczyć w zawodowym MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL