Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marian ZiółkowskiMateriały prasowe / Sebastian Rudnicki (KSW) / Na zdjęciu: Marian Ziółkowski

MMA. "Jestem pewien, że pas wróci do Polski". Ziółkowski chce walki z Parkiem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marian Ziółkowski pogratulował Normanowi Parke i Marcinowi Wrzoskowi świetnej walki podczas KSW 50 w Londynie, po której Irlandczyk został mistrzem kategorii lekkiej. "Golden Boy" widzi siebie jako kolejnego pretendenta do tytułu.

Pierwotnie to Marian Ziółkowski miał zmierzyć się z weteranem UFC na gali w Wembley Arenie, ale kontuzja wyeliminowała Polaka z występu w Londynie. Na dwa tygodnie przed KSW 50 w zastępstwie za niego do starcia z Parkiem wszedł były mistrz wagi piórkowej, Marcin Wrzosek. 

"Polish Zombie", pomimo krótkiego okresu przygotowawczego, dał świetny pojedynek z Normanem Parkiem, który przegrał dopiero po niejednogłośnej decyzji sędziów. Po walce zawodnik łódzkiego Shark Top Team poprosił o rewanż. 

Zobacz także: McGregor zapowiada powrót do walk

Tymczasem to Ziółkowski widzi siebie jako pierwszego pretendenta do pasa wagi lekkiej. - Mocna walka obu Panów - gratulacje Norman Parke i Marcin Wrzosek. Nie zmienia to faktu, że nie widzę innej opcji niż pierwszej obrony pasa Normana w walce ze mną! Jestem pewien, że pas wróci wtedy do Polski! - napisał "Golden Boy" na Instagramie. 

Kolejna gala KSW odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Giles wściekły po walce z Janikowskim. "Chcę powtórki z angielskim sędzią!"

Czy Marian Ziółkowski powinien być kolejnym rywalem Normana Parke'a?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL