Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Marcin Wrzosek i Norman ParkeMateriały prasowe / MMAKSW / Na zdjęciu od lewej: Marcin Wrzosek i Norman Parke

MMA, Norman Parke domaga się nowego kontraktu od KSW. "Jestem szczery"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Świeżo upieczony mistrz wagi lekkiej KSW, Norman Parke, chce lepszego, nowego kontraktu z polską federacją. Irlandczyk z Północy wygrał cztery pojedynki z rzędu dla Konfrontacji Sztuk Walki.

14 września Parke na dystansie pięciu rund okazał się lepszy od Marcina Wrzoska i sięgnął po mistrzowski tytuł w kategorii lekkiej. Weteran UFC jest otwarty na rewanż z "Polskim Zombie", najlepiej na gali zorganizowanej w Belfaście, ale również wyraża chęć stoczenia walki z Marianem Ziółkowskim

32-latek, który od niedawna reprezentuje klub Ankos Zapasy Poznań, dzięki ostatnim sukcesom w KSW chce wynegocjować sobie lepszy kontrakt z gigantem MMA w Polsce pod względem finansowym, o czym nie zapomniał wspomnieć na Istagramie.

Zobacz także: McGregor zapowiedział powrót do walk 

- Najpierw chcę, podpisać nowy, duży kontrakt, bo w przeciwnym razie pojawią się problemy. Po prostu jestem szczery. Do zobaczenia wkrótce - napisał Norman Parke.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Kontrowersyjny wynik walki Chmielewskiego. Trener Polaka mocno rozzłoszczony!

Czy Norman Parke wynegocjuje z KSW lepszy kontrakt?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL