Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Wrzosek (z lewej) i Roman Szymański (z prawej)Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Marcin Wrzosek (z lewej) i Roman Szymański (z prawej)

MMA. KSW 51. Roman Szymański zapowiada walkę w Zagrzebiu

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Były pretendent do tytułu mistrza KSW w wadze piórkowej, Roman Szymański (11-5), to prawdopodobnie kolejny bohater gali w Zagrzebiu, 9 listopada. 26-latek rozpoczął przygotowania do kolejnej walki.

Szymański w kwietniu tego roku na gali w Lublinie stanął przed szansą zdobycia tymczasowego pasa w wadze piórkowej, ale w walce wieczoru KSW 48 musiał uznać wyższość fenomenalnego Salahdine'a Parnasse.

Były mistrz Fight Exclusive Night w wadze lekkiej prawdopodobnie kolejny pojedynek stoczy w stolicy Chorwacji. Roman Szymański na Instagramie zamieścił wpis, sugerujący występ na listopadowym KSW 51. 

"KSW 50 to już historia.. dziś spacer. A od jutra wracamy do pracy. KSW 51 nadciąga" - napisał Szymański. 

Zobacz także: Efektowne poddanie Tomasza Narkuna (wideo)

W walce wieczoru KSW 51 w Zagrzebiu Mariusz Pudzianowski zmierzy się z niepokonanym Erko Junem. Starcie to poprzedzi ciekawa batalia pomiędzy Vaso Bakoceviciem a Borysem Mańkowskim.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Janikowski wytłumaczył przebieg swojej walki. "Krzyczał, że się poddaje"

Czy Roman Szymański w przyszłości zostanie mistrzem KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL