Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala FENMateriały prasowe / Gala FEN

MMA. FEN 26. Tymoteusz Łopaczyk zmierzy się z Michałem Golasińskim

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Tymoteusz Łopaczyk (5-1) powróci do klatki FEN. Zawodnik z Bielawy 12 października we wrocławskiej hali Orbita skrzyżuje rękawice z niepokonanym od 2015 roku Michałem Golasińskim (8-4).

Obaj zawodnicy zmierzą się 12 października podczas gali FEN 26. W walce wieczoru zmierzą się Andrzej Grzebyk i Robert Fonseca.

Michał Golasiński trzykrotnie w swojej karierze występował na galach FEN. Zawodnik z Kamiennej Góry był bohaterem szóstej, ósmej i dziewiątej edycji. W marcu 2016 rozpoczął swoją serię zwycięstw, która trwa do dziś i liczy pięć pojedynków.

Na pełnym dystansie pokonał Grzegorza Saneckiego i Łukasza Szczerka. Październikowy występ we Wrocławiu będzie jego powrotem do miejsca, z którego wypłynął na szerokie wody.

ZOBACZ WIDEO: Serie A: Tak strzela Krzysztof Piątek! Przełamanie Polaka na wagę zwycięstwa AC Milan [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Tymoteusz Łopaczyk dwie swoje ostatnie walki wygrał. W czerwcu bielawianin zwyciężył przez techniczny nokaut z Łukaszem Siwcem, a w sierpniu nawet jednej rundy w klatce nie wytrzymał z nim Aleksander Udowiko.

Po fantastycznych bojach na FEN Łopaczyk pokonał Jacka Jędraszczyka i Adriana Błeszyńskiego. Pierwszy z tych pojedynków został nagrodzony bonusem za najlepszą walkę gali FEN 21.

Zobacz także:
-> Boks. 26-letni Mateusz Rzadkosz zakończył karierę
-> MMA. KSW 50. Szybkie i efektowne poddanie Tomasza Narkuna. Zobacz, jak to zrobił (wideo)
-> MMA. KSW 51. Cezary Kęsik kolejnym zawodnikiem w karcie walk

Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL