Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna JędrzejczykGetty Images / Brandon Magnus / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

MMA. Joanna Jędrzejczyk trzy razy odmówiła walki z Weili Zhang

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Weili Zhang po pokonaniu Jessiki Andrade została mistrzynią UFC w wadze słomkowej. Chinka jest teraz na celowniku Joanny Jędrzejczyk, która straciła pas niemal 2 lata temu. Okazuje się, że Polka w przeszłości trzy razy odmówiła walki z "Magnum".

Jędrzejczyk w audycji "Eurobash" portalu MMAFighting.com przyznała, że spodziewała się, że Weili Zhang może pokonać Jessicę Andradę. 30-latce ta sztuka udała się 31 sierpnia na gali w Shenzhen. Znokautowanie Brazylijki zajęło jej 42 sekundy. 

Olsztynianka ma nadzieję, że to właśnie Zhang będzie jej rywalką w walce o pas, do której dojdzie jeśli Joanna Jędrzejczyk pokona Michelle Waterson na gali w Tampa, 12 października. Co ciekawe, Polka przyznała, że w przeszłości aż trzy razy odmówiła przyjęcia pojedynku z Chinką ze względów na małe zainteresowanie, jakie wzbudzałaby konfrontacja z "Magnum". 

Zobacz także: Marcin Tybura po porażce w Kanadzie

- Teraz walczę z Michelle Waterson, a jeśli ją pokonam to zawalczę o mistrzowski pas. Myślę, że Weili Zhang utrzyma go do momentu naszego pojedynku - powiedziała Jędrzejczyk. 

Aktualnie "JJ" jest sklasyfikowana na 5. miejscu w rankingu wagi słomkowej UFC.

Zobacz także: Aleksandar Rakas podpisał kontrakt z KSW

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Druga młodość Peszki i Brożka. Weterani podbijają PKO Ekstraklasę

Czy Joanna Jędrzejczyk pokonałaby Weili Zhang?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL