Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Vaso BakocevićWP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Vaso Bakocević

MMA. KSW 51. Vaso Bakocević o walce z Borysem Mańkowskim: Skopię mu d***

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Vaso Bakocević (39-18-1) jest pewny przed walką z Borysem Mańkowskim (19-8-1). W rozmowie z oficjalnym portalem KSW "Psychopata" przyznał, że celuje w pojedynek o pas.

Pojedynek Czarnogórca z Polakiem odbędzie się w umownym limicie do 73 kilogramów i będzie to pierwszy krok "Diabła Tasmańskiego" na drodze do przejścia do kategorii lekkiej, po tym jak gorzej radził sobie w limicie wagi półśredniej.

Borys Mańkowski ostatni pojedynek zwyciężył w grudniu 2016. Od tamtej pory przegrywał z Mamedem Chalidowem, Robertem Soldiciem i Normanem Parkiem. W następnej potyczce również nie będzie miał łatwego zadania.

- Cieszę się, że mogę polecieć na terytorium mojego przeciwnika. Będę mógł tam pokazać siebie z najlepszej i zupełnie nowej strony, ponieważ schodzę w dół z kilogramami. Postaram się ze wszystkich sił, aby ta walka nie doszła do werdyktu sędziów. Na pewno zadbam o to, by dostarczyć moim wiernym kibicom wielkich emocji, do czego już ich chyba zresztą przyzwyczaiłem - przyznał wojownik z Poznania.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Giles wściekły po walce z Janikowskim. "Chcę powtórki z angielskim sędzią!"

Były mistrz KSW nie zaczepiał swojego konkurenta. W przeciwieństwie do niego. Świetnie znany polskim kibicom Vaso Bakocević, pomimo wcześniejszych porażek z Anzorem Ażijewem, Arturem Sowińskim i Maciejem Jewtuszką, jest zadowolony z powrotu do okrągłej klatki.

- Cieszę się, że wracam do KSW. Bla, bla, bla... pieprzyć to. I pieprzyć Borysa Mańkowskiego, to ja jestem prawdziwym kozakiem. KSW po raz pierwszy przyjeżdża na Bałkany i wiedzą, kto tutaj rządzi, dlatego podpisaliśmy umowę. Cieszę się, że dostałem od razu kogoś z dużym nazwiskiem, ponieważ jak tylko zleję mu tyłek, będę od razu kolejnym do walki o pas w kategorii lekkiej. To będzie następny były mistrz KSW, któremu skopię d***, a potem idę po tytuł - ogłosił. 

Gala KSW 51 odbędzie się w zagrzebskiej Arenie 9 listopada. W walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski i Erko Jun.

Zobacz także:
-> Fame MMA 5. Walka skandalisty z... karłem. "Lord Kruszwil" zmierzy się z "Mini Majkiem"!
-> Babilon MMA 10. Róża Gumienna poznała rywalkę
-> KSW 51. Kolejny zawodnik zapowiedział walkę w Zagrzebiu. Aleksandar Rakas podpisał kontrakt
-> Bellator MMA. Jednoręki Nick Newell ma podpisać umowę

Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL