Najnowsze Wyniki/Kalendarz
jedna z walk gali FENMateriały prasowe / Fight Exclusive Night / Na zdjęciu: jedna z walk gali FEN

MMA. FEN 26. Krystian Bielski zmierzy się z Adrianem Bartosińskim

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Krystian Bielski (5-1) skonfrontuje się z Adrianem Bartosińskim (4-0) podczas gali FEN 26, która 12 października odbędzie się we wrocławskiej Hali Orbita.

Krystian Bielski ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu na FEN, gdy pokonał przed czasem Tomasza Skrzypka. Zawodnik pochodzi z Mławy, ale trenuje w olsztyńskim klubie Berkut Arachion Olsztyn.

Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego w styczniu 2017 stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek. Poddał w trzeciej rundzie Oskara Ślepowrońskiego. Potem zanotował trzy kolejne zwycięstwa. Rozprawił się z Wawrzyńcem Bartnikiem, Karolem Linowskim i Tomaszem Mozdyniewiczem.

Adrian Bartosiński ma na swoim koncie cztery zawodowe walki i za każdym razem z klatki wychodził zwycięsko. Wojownik z Rawy dopiero w 2018 zadebiutował i od razu miał wiele powodów do radości. Na pełnym dystansie trzech rund jednogłośną decyzją sędziów pokonał Wojciecha Zuchnika. Potem znokautował między innymi Jarosława Lecha. W 2019 roku odniósł dwa zwycięstwa - oba przez TKO w pierwszych odsłonach.

Zobacz także:
-> Boks. 26-letni Mateusz Rzadkosz zakończył karierę
-> MMA. KSW 50. Szybkie i efektowne poddanie Tomasza Narkuna. Zobacz, jak to zrobił (wideo)
-> MMA. KSW 51. Cezary Kęsik kolejnym zawodnikiem w karcie walk

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Janikowski wytłumaczył przebieg swojej walki. "Krzyczał, że się poddaje"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL