Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna Jędrzejczyk Getty Images / LLC/Zuffa / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

MMA. Joanna Jędrzejczyk opowiedziała o rozstaniu z partnerem: Rozjechały nam się drogi

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Joanna Jędrzejczyk przygotowuje się do październikowej walki z Michelle Waterson. Niedawno w jej życiu prywatnym zaszły zmiany. Polka rozstała się ze swoim narzeczonym, a teraz zdecydowała się opowiedzieć o powodach takiej decyzji.

- Nie wiem, co poszło nie tak, może moja przeprowadzka do Stanów, jakieś niezrozumienie, chociaż gdzieś razem to planowaliśmy, po prostu rozjechały nam się drogi - powiedziała Joanna Jędrzejczyk w programie "Demakijaż", prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza, na antenie Polsat Cafe. 

- Teraz są wspaniałe etapy w moim życiu i to jest najważniejsze, że spotykam jeszcze lepszych ludzi. Uwolniłam się ze związku, w którym byłam szczęśliwa i byłam sobą, ale teraz zobaczyłam, że jestem jeszcze innym człowiekiem i czuję taką mocną wolność - dodała zawodniczka MMA.

Joanna Jędrzejczyk była w związku z piłkarzem Przemysławem Butą. Para planowała ślub. - Datę ślubu mamy w głowie, ale to są raczej plany prywatne - podkreśliła w 2017 roku olsztynianka. 

Obecnie Jędrzejczyk przygotowuje się do kolejnej walki w kategorii słomkowej. 12 października na gali w San Francisco rywalką Polki będzie Michelle Waterson. Jeśli olsztynianka wygra, to znacznie zwiększy swoje szanse walki o pas w tej kategorii wagowej (więcej TUTAJ).

Czytaj także: chwila szczerości Joanny Jędrzejczyk. "Nie miałam depresji"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Tomasz Narkun oszukał dziennikarzy. Wielka radość w szatni po zwycięstwie!

Komentarze (2):

 • yes Zgłoś
  "Joanna Jędrzejczyk była w związku z piłkarzem Przemysławem Butą. Para planowała ślub. - Datę ślubu mamy w głowie, ale to są raczej plany prywatne - podkreśliła w 2017 roku
  Czytaj całość
  olsztynianka" - po co rozgrzebujecie zakończone cudze sprawy? Jeżeli chodzi o znalezienie nowego, to niech sama (po)szuka.
  • zbych22 Zgłoś
   A kogo to obchodzi z kim sypiała i będzie sypiać Pani Jędrzejczyk-to jej sprawa. Lepiej napiszcie w którym zamku straszy.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL