Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Omielańczuk WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Daniel Omielańczuk

MMA. ACA 101. Kolejna gala w Warszawie. Wystąpią gwiazdy polskiej sceny

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Absolute Championship Akhmat powraca do stolicy. Po bardzo widowiskowej gali, która w lutym odbyła się na Torwarze, klatka organizacji po raz pierwszy stanie w hali EXPO XXI. Gala ACA 101 odbędzie się 15 listopada.

W karcie walk nie zabraknie topowych, polskich zawodników od lat związanych z organizacją. Daniel Omielańczuk (22-9-1) skrzyżuje rękawice z osiem lat młodszym Denisem Smoldariewem (13-5).

Estończyk nie ma szczęścia do polskich "ciężkich", bo w przeszłości przegrywał pojedynki z Michałem Andryszakiem i Marcinem Tyburą. Zwycięstwo Omielańczuka, który nie przegrał w tym roku żadnej walki, przypieczętowałoby mocną pozycję zawodnika w organizacji i zbliżyło Polaka do walki o pas mistrzowski ACA w wadze ciężkiej.

Swoją pozycję w rankingach ACA umacnia też olsztyński zawodnik, Aslambek Saidow (23-5), który nie przegrał żadnej walki od 2017 roku. W listopadzie rywalem Saidova będzie Brazylijczyk, Elias Silvério (16-4-1).

Swojego przeciwnika poznał też warszawski zawodnik, Piotr Strus (14-5-2). Witalij Nemczinow (10-1) ma na swoim koncie aż dziesięć zwycięstw z rzędu. Rosjanin pierwszą porażkę do swojego rekordu dopisał dopiero podczas czerwcowej gali w Łodzi, kiedy uległ niepokonanemu dotychczas Brazylijczykowi, Rodolfowi Vieirze.

Zobacz także:
-> MMA. FEN 26. Kłopoty Pawła Trybały. "Trybson" nie wie, czy powalczy we Wrocławiu
-> MMA. FEN 26: The Greatness. Zapowiedź gali. Gwiazdy wyjdą do klatki (wideo)

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Janikowski wytłumaczył przebieg swojej walki. "Krzyczał, że się poddaje"

Czy obejrzysz galę ACA 101?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL