Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Krakowiak Materiały prasowe / Na zdjęciu: Marcin Krakowiak

FEN 26: Trybała kontuzjowany. Krakowiak podejmie Lecha we Wrocławiu

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mistrz skończeń przed czasem Marcin Krakowiak (5-1, 2 KO, 3 SUB) podejmie Jarosława Lecha (5-4, 2 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 26 we Wrocławiu. Krakowiak zastąpi tym samym Pawła Trybałę, który wypadł z karty walk z powodu kontuzji.

Krakowiak przebojem wdarł się do organizacji Fight Exclusive Night w marcu tego roku, gdy poddał w 3. rundzie Mateusza Strzelczyka. Za to skończenie otrzymał bonus od organizacji. We wrześniu 2019 roku efektownym wysokim kopnięciem rozprawił się w premierowej odsłonie z Denisem Kudinovem. Wcześniej Marcin Krakowiak odniósł trzy zwycięstwa, wszystkie przed czasem.

Jarosław Lech  ma na swoim koncie 5 wygranych walk, z których cztery odniósł przed czasem. Zawodnik trenujący na co dzień w Myszkowie dwa swoje ostatnie starcia zwyciężył poddając Piotra Drozdowskiego i jednogłośnie rozprawiając się z Piotrem Walawskim. Na początku 2019 roku Lech znokautował w 1. rundzie Przemysława Welnickiego. Konfrontacja z Krakowiakiem będzie jego debiutem pod szyldem FEN.

Zobacz także: Wyniki gali UFC w Kopenhadze 

Limit tego starcia to 86 kilogramów. Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. 

Zobacz także: Ostatnia szansa Oskara Piechoty

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Janikowski wytłumaczył przebieg swojej walki. "Krzyczał, że się poddaje"

Kto wygra ten pojedynek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL