Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maxim Novoselov Instagram / max_novoselov_13 / Maxim Novoselov

MMA. Maxim Novoselov walczył z niedźwiedziem i poddał go! (wideo)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Rosyjski zawodnik MMA, 46-letni Maxim Novoselov, wrzucił do sieci film, na którym widzimy go w klatce podczas walki z... niedźwiedziem.

Maxim Novoselov nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Zawodnik MMA (bilans walk 9-2) pochwalił się w mediach społecznościowych, że odbył sparing z niedźwiedziem i pokonał go. Do niecodziennego pojedynku w klatce doszło w mieście Perm na Syberii.

"Niedźwiedź walczy z niedźwiedziem. Miód był mój" - napisał "Mad Max" w komentarzu do filmu zamieszczonego na Instagramie. - To był dla mnie dobry przeciwnik. On waży ok. 250 kg. Nikt nie ucierpiał w tym sparingu. Ten niedźwiedź rzadko widuje tak ludzkie niedźwiedzie jak ja - przyznał Novoselov w jednym z wywiadów.

ZOBACZ: Pierwsza Polka zawalczy na gołe pięści. Martyna Krol zadebiutuje w Bare Knuckle FC >>

ZOBACZ: MMA. Mariusz Pudzianowski opublikował zdjęcie sprzed lat. Zadał fanom zagadkę >>

Zobacz walkę Rosjanina z niedźwiedziem.


46-letni Novoselov zadebiutował w MMA w 2004 r., przegrywając z Milco Voornem na gali M-1 Global w Sankt Petersburgu. Potem "Mad Max" miał dłuższą przerwę od sportu spowodowaną pobytem w więzieniu, by udanie powrócić do walk w klatce w 2016 r. Od tamtego czasu rosyjski wojownik MMA pozostaje niepokonany (siedem zwycięstw z rzędu).

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Mamed Chalidow opowiedział o zatrzymaniu, poruszające słowa gwiazdy KSW

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL