Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sebastian Przybysz Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Sebastian Przybysz

KSW 51: Sebastian Przybysz kontra Lemmy Krušič w Zagrzebiu

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Bardzo doświadczony Lemmy Krušič (20-6, 5 KO, 7 Sub) zasili kategorię kogucią 9 listopada w chorwackim Zagrzebiu. Na KSW 51 rywalem Słoweńca będzie obdarzony mocnym uderzeniem Polak, Sebastian Przybysz (5-2, 3 KO, 1 Sub).

Sebastian Przybysz wejdzie do okrągłej klatki KSW już po raz 4. W swoim ostatnim boju na KSW 48 młody zawodnik z Gdańska pod koniec pierwszej rundy znokautował Bogdana Barbu.

Wcześniej reprezentant Mighty Bulls Gdynia musiał uznać wyższość pretendenta do pasa kategorii koguciej, Antuna Racicia, a w debiucie na KSW 42 błyskawicznie odprawił widowiskowym nokautem Dawida Gralkę.

Zobacz także: Wyniki UFC 243 w Melbourne

Lemmy Krušič stoczył już 26 pojedynków w dziesięcioletniej karierze. Reprezentant ATT Zagrzeb ma na koncie 20 zwycięskich starć, z czego 12 kończył przed czasem. 30-latek z Lublany mierzył się między innymi ze znanymi z KSW Antunem Raciciem i Vaso Bakoceviciem. Na KSW 51 w Zagrzebiu "The Dog" zadebiutuje w klatce lidera europejskiej sceny MMA po serii trzech wygranych na galach w Austrii i Słowenii.

Zobacz także: Pudzianowski skomentował ostatnie porażki

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Mamed Chalidow opowiedział o zatrzymaniu, poruszające słowa gwiazdy KSW

Czy Sebastian Przybysz zwycięży w Zagrzebiu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL