Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna Jędrzejczyk w oktagonieNewspix / ZUMA / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk w oktagonie

MMA. Problemy Joanny Jędrzejczyk. Walka z Michelle Waterson może zostać odwołana

Robert Czykiel
Robert Czykiel
W sobotę Joanna Jędrzejczyk ma walczyć z Michelle Waterson. Pojedynek jednak stanął pod znakiem zapytania, bo Polka ma problemy ze zmieszczeniem się w limicie wagowym.

Niepokojące informacje przekazuje portal ESPN. Amerykanie ustalili, że Joanna Jędrzejczyk ponad tydzień temu poinformowała federację UFC, że nie zmieści się w limicie wagowym. Walka z Michelle Waterson ma odbyć się w kategorii słomkowej, czyli do 52 kg.

MMA. Joanna Jędrzejczyk opowiedziała o rozstaniu z partnerem: Rozjechały nam się drogi >>

Pojawiła się propozycja, by walkę zorganizować w tzw. limicie umownym. Waterson jednak podobno nie zgodziła się na takie rozwiązanie. UFC ma teraz problem, który musi szybko rozwiązać.

Scenariuszy jest kilka. Amerykanka szybko zostałaby zastąpiona inną wojowniczką, a jedną z kandydatek do walki z "JJ" jest Angela Hill. Możliwe też, że walka Jędrzejczyk - Waterson całkowicie zniknie z karty, a wtedy walką wieczoru będzie starcie Cuba Swansona z Kronem Graci'em. Z kolei fighterki będą się bić na innej gali.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Mamed Chalidow opowiedział o zatrzymaniu, poruszające słowa gwiazdy KSW

Jędrzejczyk problemy sygnalizowała w niedawnym wywiadzie dla Polsatu Sport. Wcześniej także wielokrotnie mówiła, że zbijanie wagi jest dla niej coraz bardziej uciążliwe.

- Przez lata wiele się w tej kwestii nauczyłam, ale nie mogę ukrywać, że z przygotowań na przygotowania zbijanie wagi jest coraz trudniejsze - mówiła gwiazda UFC.

MMA. Joanna Jędrzejczyk trzy razy odmówiła walki z Weili Zhang >>

"JJ" w przypadku zwycięstwa z Waterson była przymierzana do walki o mistrzowski pas kategorii słomkowej. Jeżeli walka zostanie odwołana, to 32-latka będzie musiała dłużej poczekać na szansę odzyskania tytułu, który kiedyś do niej należał.

Czy Jędrzejczyk odzyska mistrzowski pas w wadze słomkowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL