Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Radosław PaczuskiMateriały prasowe / Na zdjęciu: Radosław Paczuski

MMA. ACA 101. Paczuski, Celiński i Łazowski dołączyli do karty walk

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Organizacja ACA odsłania kolejne pojedynki z karty walk warszawskiej gali, która odbędzie się 15 listopada. Kibice zobaczą w akcji między innymi Karola Celińskiego, Radosława Paczuskiego i Mateusza Łazowskiego.

Wymiany ciężkich ciosów można spodziewać się w pierwszym polsko-polskim zestawieniu listopadowej gali ACA. Mateusz Łazowski (1-2), który podczas lutowej gali ACA na Torwarze znokautował swojego rywala już w pierwszej rundzie, teraz skrzyżuje rękawice z zawodnikiem z Namysłowa Przemysławem Dzwoniarkiem (1-0). 

Radosław Paczuski (2-0) debiutował w formule MMA na warszawskiej gali ACA 92. W czerwcu stoczył kolejny zwycięski pojedynek, kiedy podczas ACA 96 w Łodzi mocnym lewym sierpowym wyeliminował swojego przeciwnika Damiana Ostępa. Kolejnym rywalem Paczuskiego będzie Daniel Płonka. Zawodnik Top Team Rzeszów potrafi zadawać mocne ciosy, a jego zestawienie z czołowym polskim kickboxerem to gwarancja efektownego pojedynku w stójce.

Zobacz także: Conor McGregor stanął przed sądem

Swojego rywala na warszawską galę poznał niedawno olsztyński zawodnik Karol Celiński 16-8). Przeciwnikiem "Cebuli" będzie Sami Antar (4-1). Obaj zawodnicy nie mieli wtedy szczęścia w swoich pojedynkach, dlatego w Warszawie należy się spodziewać bardzo interesującego starcia dwóch fighterów, którym będzie mocno zależało na odwróceniu złej passy.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Damian Janikowski o walce z Szymonem Kołeckim: Damy show na święta

W karcie walk ACA 101 nie zabraknie topowych, polskich zawodników od lat związanych z organizacją. Daniel Omielańczuk (22-9-1) skrzyżuje rękawice z Estończykiem Denisem Smoldarevem (14-5). Asłambek Saidwo (23-5), który nie przegrał żadnej walki od 2017 roku, w listopadzie zmierzy się z Eliasem Silverio (16-4-1) z Brazylii. W walce wieczoru Piotr Strus (14-5-2) podejmie piekielnie mocnego Rosjanina Witalija Nemczinowa (10-1).

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk zaprezentowała się na media treningu (wideo)

Czy Karola Celińskiego pokona Samiego Antara?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL