Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

MMA. KSW. "Po co trenować?". Mariusz Pudzianowski zaskoczył internautów

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Mariusz Pudzianowski przed walką z Erko Junem nie przemęcza się na treningach. "Młodzi niech zasuwają, lepiej poleżeć" - napisał "Pudzian" w mediach społecznościowych.

9 listopada Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Erko Junem na KSW 51 w Zagrzebiu. Na cztery tygodnie przed walką 42-letni "Pudzian"... nie forsuje się na treningach. Internauci podejrzewają jednak, że jest to zasłona dymna ze strony byłego strongmana.

Wojownik z Białej Rawskiej w sobotę zamieścił na Instagramie film z sali treningowej. Na nagraniu widzimy Pudzianowskiego, leżącego na macie. "Po co trenować???? Młodzi niech zasuwają, ja się popatrzę 'hihij'. Lepiej poleżeć" - napisał gwiazdor KSW na portalu społecznościowym.

Fani nie wierzą w to, że 42-latek odpuszcza walkę z Junem. "Skromny i przebiegły Pudzian niby trenuje na 80 %, niby 'leżę sobie, a niech młodzi trenują', a tak naprawdę to wyjdzie stary wilk, który skatuje młodego wilka" - komentuje jeden z kibiców. "Niezła zasłona dymna. Hahaha Mariusz dobry zgrywus" - pisze kolejny sympatyk MMA.

ZOBACZ: MMA. Nowa pasja Mariusza Pudzianowskiego. Wymowne zdjęcie ze stadniny konnej >>

- Sam już hamuję. Nie trenuję na 100 procent, ale 80. Troszeczkę trzeba pomyśleć. Ambicja czasami przerasta wszystko i potem wyskakują kontuzje. Nie mam już 25 lat, tylko parę wiosen więcej, dlatego trzeba myśleć. Wolę być niedotrenowany niż zaorany - powiedział Pudzianowski przed występem na KSW 51 (więcej TUTAJ).


ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Damian Janikowski o walce z Szymonem Kołeckim: Damy show na święta

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL