Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tymoteusz Łopaczyk WP SportoweFakty / Jakub Madej / Na zdjęciu: Tymoteusz Łopaczyk

MMA. FEN 26. Łopaczyk - Golasiński. Młodość wygrała z doświadczeniem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tymoteusz Łopaczyk pokonał przez techniczny nokaut Michała Golasińskiego na gali FEN 26 we Wrocławiu. Nadzieja polskiego MMA odniosła trzecie zwycięstwo w szeregach Fight Exclusive Night.

W 1. rundzie z dobrej strony prezentował się doświadczony Michał Golasiński. Reprezentant Kamiennej Góry wykorzystał przewagę siły i spychał Tymoteusza Łopaczyka pod siatkę klatki. 31-latek lepiej radził sobie również w parterze. 

W drugiej odsłonie pojedynku Łopaczyk ruszył śmielej i to on zyskał przewagę na macie. Zawodnik Berkut WCA Fight Team zaszedł za plecy rywala i zarzucił go serią ciosów, a sędzia widząc bezradność Golasińskiego zdecydował się przerwać pojedynek. 

Zobacz także: Conor McGregor stanął przed sądem

Tymoteusz Łopaczyk zwyciężył trzecią walkę z rzędu w zawodowej karierze. W czerwcu bielawianin pokonał przez techniczny nokaut Łukasza Siwca, w sierpniu nawet jednej rundy w klatce nie wytrzymał z nim Alexander Udoviko. W szeregach FEN zawodnik z Bielawy rozmontował obronę Jacka Jędraszczyka i Adriana Błeszyńskiego. Pierwszy z tych pojedynków został nagrodzony bonusem za najlepszą walkę gali FEN 21.

Zobacz także: Jędrzejczyk zrobiła wagę przed UFC w Tampa

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Mamed Chalidow opowiedział o zatrzymaniu, poruszające słowa gwiazdy KSW

Czy Tymoteusz Łopaczyk zostanie mistrzem FEN w wadze półśredniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL