Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał KijańczukFacebook / rkijanczuk92 / Na zdjęciu: Rafał Kijańczuk

FEN 26. Kijańczuk - Zontek. Błyskawiczny nokaut odkrycia polskiego MMA

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Rafał Kijańczuk potrzebował niecałej minuty, aby znokautować doświadczonego Marcina Zontka na gali FEN 26 we Wrocławiu. Dla "Kijany" była to pierwsza wygrana w szeregach Fight Exclusive Night.

Kijańczuk spokojnie podszedł do pojedynku z 40-letnim weteranem polskiego MMA. Badanie dystansu i kilka nieśmiałych ciosów nie zapowiadały szybkiego skończenia walki przez 26-latka z Berkut WCA Fight Team. 

Chełmianin postanowił jednak ruszyć bardziej zdecydowanie i poczęstował Zontka wysokim kopnięciem, po którym zawodnik z Jeleniej Góry upadł na matę. "Kijana" błyskawicznie doskoczył do zamroczonego rywala i w parterze zasypał go gradem ciosów. 

Zobacz także: Conor McGregor stanął przed sądem

Dzięki wygranej na FEN 26 we Wrocławiu Rafał Kijańczuk przerwał passę dwóch porażek z rzędu w swojej karierze. Wychowanek trenera Marcina Późniaka dopiero w lutym 2018 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki i w ciągu 10 miesięcy odniósł aż 7 zwycięstw, z czego wszystkie zanotował w pierwszych rundach. Kijańczuk to były pretendent do tytułu mistrzowskiego federacji M-1 Global.

Zobacz także: Jędrzejczyk zrobiła wagę przed UFC w Tampa

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Mamed Chalidow opowiedział o zatrzymaniu, poruszające słowa gwiazdy KSW

Czy Rafał Kijańczuk w przyszłości trafi do UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL