Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel SkibińskiMateriały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Daniel Skibiński

MMA. Daniel Skibiński gotowy do walki z Andrzejem Grzebykiem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Wygląda na to, że kibice już niebawem mogą być świadkami walki pomiędzy podwójnym mistrzem FEN, Andrzejem Grzebykiem a mistrzem kategorii półśredniej Babilon MMA, Danielem Skibińskim.

Zainteresowanie takim pojedynkiem zgłosili prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak i właściciel federacji Babilon MMA, Tomasz Babiloński. Jako pierwszy pomysł tego starcia wygłosił na Twitterze menadżer Skibińskiego, Paweł Kowalik. 

- Jedną z najlepszych walk, które są obecnie realne do zestawienia na polskim podwórku jest pojedynek Daniela Skibińskiego z Andrzejem Grzebykiem. Z naszej strony pełna gotowość - napisał Kowalik z MMA Cartel. 

Zobacz także: Brutalny nokaut Jade Jorand (wideo)

Przypomnijmy, że nie byłoby to pierwsze starcie dwóch mistrzów oddzielnych organizacji. 26 października w Wieliczce spotkają się bowiem mistrz FEN w wadze lekkiej, Adrian Zieliński i czempion Babilonu, Daniel Rutkowski. 

Zarówno Andrzej Grzebyk, jak i Daniel Skibiński to dwaj mocni kandydaci do podpisania kontraktu z UFC. Pierwszy z wymienionych zawodników 12 października szybko pokonał Roberta Fonsekę. Z kolei "Skiba" w maju odprawił Adriano Rodriguesa i obecnie notuje passę ośmiu zwycięstw z rzędu.

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Grosicki szczerze o kadrze. "Zdajemy sobie sprawę, że czasami brakowało stylu"

Czy chciałbyś zobaczyć walkę Grzebyk - Skibiński?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL