Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna JędrzejczykGetty Images / LLC/Zuffa / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

MMA. Joanna Jędrzejczyk zarobiła dodatkowe 10 tysięcy od sponsora

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Joanna Jędrzejczyk otrzymała 10 tysięcy dolarów od Reeboka w ramach wypłat po gali UFC w Tampa. Firma odzieżowa jest jednym z głównych sponsorów amerykańskiej organizacji.

Wspominana kwota obejmuje jedynie występ wieczoru na ostatniej gali. Polka dodatkowo jest związana z Reebok umową sponsorską, z której czerpie dodatkowe zyski. 

Kibice przyzwyczaili się jednak, że w przypadku olsztynianki zarobki od Reeboka sięgały kwot 30 i 40 tysięcy dolarów. Dotyczyło to jednak czasów, kiedy Polka była mistrzynią UFC, bądź stawała do walki o tytuł. 

12 października Joanna Jędrzejczyk pokonała w walce wieczoru gali w Tampa Michelle Waterson. 30-latka dzięki temu zwycięstwu ma zagwarantowane starcie o pas.

Zobacz także: Andrzej Grzebyk o krok od UFC

Reprezentantka American Top Team nie ma większych obrażeń po ostatnim pojedynku, a jej stopa ostatecznie nie została złamana, stąd Jędrzejczyk celuje w szybki powrót do walk.

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Chłodna głowa Szymańskiego. "Nie chcę żebyście mówili, że już wywalczyłem miejsce w składzie reprezentacji"

Czy Joanna Jędrzejczyk pokona Weili Zhang?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL