Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala FEN Materiały prasowe / Gala FEN

MMA. FEN blisko organizacji gali w Szczecinie w styczniu 2020 roku

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
W styczniu 2020 roku może dojść do pierwszej gali Fight Exclusive Night w stolicy polskiego MMA - Szczecinie. Rozmowy z przedstawicielami miasta jeszcze trwają i lokalizacja FEN 27 nie jest oficjalnie potwierdzona.

Jako pierwszy o gali FEN w Szczecinie poinformował portal gs.24.pl. "Na styczeń w kalendarzu Netto Areny widnieją dwa mecze koszykarzu i dwa siatkarzy (salka treningowa), ale według naszych informacji 18 stycznia do Szczecina zawita federacja Fight Exclusive Night (FEN)" - można przeczytać na stronie.

Doniesienia te skomentował dla MMANews.pl sam prezes federacji, Paweł Jóźwiak. - Owszem, Szczecin jest na tapecie jako jedno z miast gospodarzy i w ciągu kilku dni podejmiemy decyzję gdzie odbędzie się kolejne wydarzenie, bo są również inne lokalizacje brane przez nas pod uwagę - tłumaczy głównodowodzący FEN. 

Zobacz także: Krzysztof Jotko powrócił do czołowej "15" rankingu UFC

Ostania gala Fight Exclusive Night odbyła się 12 października we Wrocławiu. Zwycięstwa w Hali Orbita odnieśli m.in. Andrzej Grzebyk, Szymon Dusza czy Rafał Kijańczuk. FEN 26 zanotowało bardzo dobry wynik oglądalności na sportowych antenach Polsatu.

ZOBACZ WIDEO: Orlen z Robertem Kubicą także poza Williamsem. "Mamy plany. Będziemy dalej w F1"

Czy chciałbyś, aby FEN 27 odbyło się w Szczecinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL