Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjeciu: Ergo Arena Newspix / Grzegorz Radtke / Na zdjeciu: Ergo Arena

MMA. FEN celuje w organizację gali w Ergo Arenie w 2020 roku

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paweł Jóźwiak, prezes federacji FEN, poinformował fanów MMA, że chciałby w 2020 roku zorganizować galę w Ergo Arenie. Fight Exclusive Night ma już zaplanowane dwie kolejne imprezy.

"Celujemy w ten piękny obiekt w najbliższym czasie. Od początku marzyłem, żeby tam kiedyś zrobić FEN. Mieszkam od zawsze zaledwie 2 km od hali..." - napisał na Facebooku Paweł Jóźwiak, zamieszczając zdjęcie Ergo Areny. 

Do tej pory w trójmiejskiej hali, mogącej pomieścić nawet 15 tysięcy kibiców, gościły inne organizacje MMA, m.in. KSW czy UFC. FEN na 2020 ma już zaplanowane dwie gale (FEN 27 w Szczecinie oraz FEN 28 w Lublinie). 

Zobacz także: Nate Diaz zawalczy w Nowym Jorku

18 stycznia w Netto Arenie bohaterem walki wieczoru gali w Szczecinie będzie  Mateusz Rębecki (9-1, 4 KO, 4 SUB). Niepokonany od ponad czterech lat zawodnik Berserkers Team Szczecin po raz siódmy wystąpi pod szyldem FEN. Pojedynek na swojej ziemi będzie również dla "Chińczyka" trzecią obroną pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej.

Z kolei 28 marca w Lublinie kibice zobaczą m.in. rewanżowy pojedynek Daniela Rutkowskiego z Adrianem Zielińskim oraz Pawła Trybałę czy Izabelę Badurek.

Zobacz także: Zapowiedź walki Mańkowski - Bakočević

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka chce walki z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. "To cykor. On nie chce tej walki"

Czy chciałbyś, aby FEN w 2020 roku zorganizowało galę w Ergo Arenie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

PRZEJDŹ NA WP.PL