Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Skibiński Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Daniel Skibiński

Babilon MMA 11: Daniel Skibiński zmierzy się z mocnym Marifem Pirajewem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
20 grudnia ma odbyć się kolejna gala Babilon MMA. W walce wieczoru tego wydarzenia mistrz wagi półśredniej polskiej federacji, Daniel Skibiński ma zmierzyć się z Marifem Pirajewem.

Skibiński to obecnie największa gwiazda organizacji Tomasza Babilońskiego. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań walczy w Babilon MMA od 2017 roku i zwyciężył w niej pięć pojedynków. Po wygranej z Pawłem Pawlakiem, 15 grudnia 2018 roku, na biodrach "Skiby" zawisł pas mistrzowski w wadze półśredniej. 

29-latek jest poważnym kandydatem do zasilenia szeregów UFC, zwłaszcza że zwyciężył osiem ostatnich pojedynków. 20 grudnia Polaka czeka jednak trudne zadanie, bo rywal jest od niego o wiele bardziej doświadczony i śmiało można powiedzieć, że będzie dla Daniela Skibińskiego największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. 

Zobacz także: Nate Diaz zawalczy w Nowym Jorku

Marif Pirajew, pomimo 26 lat, już może pochwalić się znakomitym rekordem (25 wygranych, 2 porażki, 1 remis). Zawodnik z Moskwy to znakomity grappler, który ponad połowę pojedynków kończył przez poddania rywali. Jedną z dwóch porażek zadał mu w październiku 2015 roku Mateusz Gamrot na gali KSW 32 w Londynie.

Zobacz także: Tyson Fury chce spróbować swoich sił w MMA

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka zmienia kategorię wagową. "Nie idę bić się z ogórkami. Widzę się wysoko"

Czy Daniel Skibiński pokona Marifa Pirajewa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL