Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andrzej GrzebykMateriały prasowe / Na zdjęciu: Andrzej Grzebyk

MMA. Stanowisko FEN w sprawie Grzebyka: Posiada nadal wiążący kontrakt z naszą organizacją

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Andrzej Grzebyk, który za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o odejściu z FEN, będzie musiał jeszcze poczekać na oficjalne rozwiązanie umowy z dotychczasowym pracodawcą. Według federacji jego kontrakt jest nadal aktualny.

Federacja FEN na Twitterze odpowiedziała na wpis Martina Lewandowskiego, który na wieść o decyzji Grzebyka, zaproponował mu namiary do KSW. Stanowisko Fight Exclusive Night jest jednoznaczne: "Panie Martinie. Tak informacyjnie, Andrzej Grzebyk posiada nadal wiążący kontrakt z nasza organizacją. Nie wątpimy, iż Pan jako osoba, tworząca od podstaw Polski Związek MMA, uszanuje ten fakt. Pozdrawiamy" - można przeczytać na Twitterze. 

Andrzej Grzebyk z FEN był związany od 2015 roku. Łącznie z siedmiu pojedynków zawodnik z Tarnowa zwyciężył sześciokrotnie, a po pokonaniu Kamila Gniadka w marcu tego roku sięgnął po podwójne mistrzostwo federacji (w wadze półśredniej i średniej). 

Zobacz także: KSW 52. Aktualna karta walk

Jak na razie nie wiadomo, jak zakończy się sprawa 28-latka. Grzebyk jest blisko podpisania kontraktu z UFC i od niedawna jego menadżer prowadzi negocjacje w tej sprawie.

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka zmienia kategorię wagową. "Nie idę bić się z ogórkami. Widzę się wysoko"

Czy Andrzej Grzebyk pozostanie w FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL