Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

MMA. Mariusz Pudzianowski pozdrawia internetowych "Ormowców"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
"Pozdrowienia dla internetowych współczesnych Ormowców" - napisał w mediach społecznościowych Mariusz Pudzianowski. Na nagraniu, które wrzucił do sieci, gwiazdor KSW wyjaśnił, o co mu chodzi.

"Mariusz Pudzianowski w krótkim materiale podsumowuje i pozdrawia obrońców wszystkiego i niczego, czyli tzw. "Ormowców" - czytamy na kanale w serwisie YouTube wojownika MMA z Białej Rawskiej, który 9 listopada zmierzy się z Erko Junem na KSW 51 w Zagrzebiu.

Na filmie widzimy 42-letniego "Pudziana", jadącego samochodem. Były mistrz świata strongmenów po raz kolejny odniósł się do sytuacji sprzed kilku dni, kiedy to część internautów skrytykowała go za to, że... bawił się telefonem w trakcie jazdy i nie miał zapiętych pasów (WIĘCEJ TUTAJ). Okazało się jednak, że sportowiec zrobił sobie zdjęcie w trakcie postoju (WIĘCEJ TUTAJ).

"Ostatnio ktoś czepił się mnie, że jeżdżę bez pasów. Jak ktoś nie ma pewności, to niech zamknie gębę i niech nie interpretuje sobie, jak mu jest wygodnie. To nie był film, tylko zdjęcie i nie ma stuprocentowej pewności czy jechałem, czy też stałem. (...) Kiedyś za czasów PRL-u takich ludzi nazywało się "Ormowcy". Narobiło się tych internetowych "Ormowców" i tylko szukają dziury w całym" - stwierdził Pudzianowski.

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka zmienia kategorię wagową. "Nie idę bić się z ogórkami. Widzę się wysoko"

Gwiazdor KSW dodał, że współcześni "Ormowcy" ze swojej działalności mają pieniądze i dlatego są gotowi... bronić wszystkiego i niczego.

"Wszyscy chcą pomagać, a ciekaw jestem, kto tak pomaga fizycznie. Ja, jak mam komuś pomóc, to pomogę i to fizycznie, a nie teoretycznie. Wszyscy chcą pomagać, ale tylko dla... like'ów. Obrońcy wszystkiego i niczego. Narobiło się tego. Niedługo będą bronić muchy, komary i co jeszcze... Żeby tylko zabłysnąć, żeby tylko zabłysnąć!" - zakończył 42-latek.

Komentarze (5):

 • boro69 Zgłoś
  Gości w hotelu możesz obijać cwaniaku jak wjedziesz ze swoja bandą. A tak to jesteś cienias. Z Najmanem możesz się pobić. Do wojownika to ci chłopie dużo brakuje patrząc na to jak
  Czytaj całość
  szybko odklepujesz.
  • boro69 Zgłoś
   To jest cienki Bolek KSW. Raz machnął cepem i pokonał Gracie Rollesa i myśli, że jest wojownikiem MMA. Niech wejdzie do klatki UFC to zobaczy co to jest MMA. Wyznacznikiem jego wartości
   Czytaj całość
   była walka z Bedorfem, a tutaj było po Pudzianie po niecałych 2 minutach. A umówmy się, że Bedorf nie jest jakimś mistrzem MMA. Może jest mistrzem KSW, ale daleko jeszcze do najlepszych.
   • heniek12 Zgłoś
    Ciekawy fryzjer nekrolog na stronie sportowej ...
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL