Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiNewspix / Grzesiek Jędrzejewski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

MMA. KSW 51: znamy kolejność walk w Zagrzebiu. Przybysz i Krusić otworzą galę

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Już 9 listopada w Zagrzebiu odbędzie się gala KSW 51. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Erko Junem. Polska federacja ustaliła już kolejność pojedynków podczas wydarzenia w stolicy Chorwacji.

Galę w Arenie Zagreb otworzy pojedynek w kategorii koguciej pomiędzy Sebastianem Przybyszem a Lemmym Krusiciem. Zawodnik z Trójmiasta przywita Słoweńca w klatce KSW. 

W walce nr 2 były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze półśredniej, Krystian Kaszubowski zmierzy się z bardziej doświadczonym Aleksandarem Rakasem. W trzech najważniejszych pojedynkach KSW 51 wystąpią reprezentanci Polski. 

Zobacz także: UFC 244: kontrowersje w Nowym Jorku

O pas w kategorii do 61,2 kg zawalczą Antun Racić i Damian Stasiak. W Zagrzebiu serię sześciu wygranych z rzędu Vaso Bakocevicia postara się przerwać Borys Mańkowski. "Diabeł Tasmański" wraca do klatki po trzech porażkach. 

W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji młodości z doświadczeniem. Mariusz Pudzianowski będzie chciał zadać pierwszą porażkę w MMA Erko Junowi. Bośniak w trzech poprzednich starciach dla KSW efektownie nokautował rywali. 

Zobacz także: Szef KSW zaprosił prezydenta na galę

Oto ostateczna kolejność walk KSW 51:

Gala KSW 51 będzie transmitowana wyłącznie w systemie PPV.

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka chce walki z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. "To cykor. On nie chce tej walki"

Czy Sebastian Przybysz zwycięży w Zagrzebiu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL