Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

MMA. KSW 51. Ceremonia ważenia. Oglądaj na żywo o 18:00! (wideo)

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
O 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą KSW 51 w Zagrzebiu. Podczas niej może się dziać! Oko w oko staną między innymi Mariusz Pudzianowski i Erko Jun.

Zawodnicy zostali zważeni rano, ale w piątek o godzinie 18:00 w Arenie Zagrzeb symbolicznie staną na wadze, by zaprezentować się kibicom i stanąć z przeciwnikiem w tradycyjnej pozie twarzą w twarz.

Dla fanów będzie to szansa na zobaczenie po raz ostatni przed galą uczestników KSW 51. Wstęp na uroczystość jest wolny, zatem może pojawić się na niej każdy zainteresowany. 

Fani, którzy nie wybrali się do Zagrzebia, ceremonię obejrzeć mogą jednak w Internecie. Transmisję przeprowadzi Konfrontacja Sztuk Walki na swoim Facebooku.

Na wadze kibice zobaczą wszystkich uczestników wydarzenia, w tym bohaterów walki wieczoru pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Erko Junem, Borysa Mańkowskiego i Vasa Bakočevicia oraz pretendentów do pasa kategorii koguciej - Damiana Stasiaka i Antuna Račicia.

Imprezę, która w sobotni wieczór (9 listopada) odbędzie się w stolicy Chorwacji, obejrzeć będzie można w systemie pay per view.

Obejrzyj ważenie:

Zobacz także:
-> MMA. KSW 51. Za nami wczesne ważenie. Sprawdź wyniki
-> MMA. Vince Murdock walczy o życie. Cierpi na chorobę mózgu
-> Fame MMA. Marcin Najman pochwalił "Bonusa BGC". "Walczył lepiej od Przemysława Salety"

Czy lubisz oglądać ceremonie ważenia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL