Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał WłodarekNewspix / Na zdjęciu: Michał Włodarek

MMA. KSW 52. Michał Włodarek wraca do klatki. "Ciężki" zmierzy się z Srdanem Maroviciem

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii ciężkiej, Michał Włodarek (7-2) wraca do klatki na gali KSW 52 w Gliwicach. Poznański "Komar" 7 grudnia zmierzy się z niepokonanym Chorwatem Srđanem Maroviciem (4-0).

"Komar" wróci do klatki po trzyletniej przerwie od startów. Michał Włodarek stoczył w KSW już cztery pojedynki, z czego dwa zakończył na swoją korzyść. Po zwycięstwie w zaledwie 27 sekund z Michałem Andryszakiem, pokonał na pełnym dystansie Szymona Bajora.

MMA. ACA 101. Piotr Strus i Witalij Nemczinow stanęli twarzą w twarz. Obejrzyj ceremonię ważenia! (wideo)

Na KSW 32 w Londynie poznaniak zmierzył się z Olim Thompsonem, z którym prowadził wyraźnie starcie aż do momentu wyprowadzenia nielegalnego kolana. Po raz ostatni kibice KSW oglądali 35-latka akcji podczas KSW 36 w Zielonej Górze, gdzie lepszy od "Komara" okazał się Michał Kita.

MMA. UFC Sao Paulo. Jan Błachowicz przedstawił kulisy swojej kariery (wideo)

Srđan Marović stoczył do tej pory cztery zwycięskie pojedynki i tylko raz musiał walczyć dłużej niż jedną rundę. 29-latek z Dubrownika rozpoczynał karierę w Gladiator Team, czyli tym samym klubie, z którego pochodzą Antun Račić, Ante Delija oraz Maro Perak. Obecnie Marović trenuje w klubie American Top Team Zagreb.
W walce wieczoru KSW 52 zmierzą się Mamed Chalidow i Scott Askham.

ZOBACZ WIDEO: MB Boxing Night 6: Mateusz Borek szczerze o gali. "Hala w Radomiu może się nie zapełnić"

Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL