Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Omielańczuk (z lewej) i Oli Thompson (z prawej)Materiały prasowe / DSF Kickboxing Challenge / Na zdjęciu: Daniel Omielańczuk (z lewej) i Oli Thompson (z prawej)

MMA. KSW 51. Oli Thompson zaczepia Pudzianowskiego. "Zrobimy 3. rundę?"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Oli Thompson na KSW 51 w ostatniej chwili zastąpił Denisa Stojnicia w starciu z Ante Deliją. Były strongman i zawodnik UFC cały czas ma chęć, aby zrewanżować się jednak Mariuszowi Pudzianowskiemu za porażkę z 2014 roku.

"Mariusz Pudzianowski do zobaczenia na wadze! Zrobimy 3. rundę?" - napisał na Twitterze Oli Thompson przed oficjalną ceremonią ważenia. Anglik nawiązuje oczywiście do walki z gali KSW 27 z maja 2014 roku, kiedy po dwóch rundach przegrał decyzją sędziów z "Pudzianem". 

Thompson długo po walce nie mógł pogodzić się z opinią arbitrów punktowych, gdyż kompletnie inaczej widział to starcie. "The Spartan" żałował przede wszystkim tego, że walka nie była zakontraktowana na trzy rundy, tylko na dwie. Być może KSW postara się doprowadzić do rewanżu dwóch byłych strongmanów. 

Zobacz także: Emocje na ważeniu. Bakocević i Ilić skradli show

W walce wieczoru KSW 51 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Erko Junem. Transmisja z gali będzie dostępna jedynie w systemie PPV.

Zobacz także: Ariane Lipski zmierzy się z Veronicą Macedo

ZOBACZ WIDEO: Organizacja ACA przygotowała film z udziałem Polaków!

Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Pudzianowskiego z Thompsonem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL