Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiNewspix / Marek Konrad / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

KSW 51. Mariusz Pudzianowski - Erko Jun. "Pudzian" na diecie przed walką

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Mariusz Pudzianowski podczas gali KSW w Zagrzebiu zmierzy się z Erko Junem. Ostatniego wieczoru miał przed sobą ciężkie dylematy dotyczące kolacji.

Ostatni wieczór przed walką był trudny dla Mariusza Pudzianowskiego. Kiedy wokół wszyscy konsumowali desery, on musiał obejść się smakiem. Zamieścił za to na Instagramie całą sekwencję zdjęć, która rozbawiła internautów.

Najpierw dodał zdjęcie tuż przed zjedzeniem sałatki. "Jestem załamany dzisiejszą kolacją. Erko Jun polecił mi dietę" - napisał. Na kolejnej fotce leżał przed nim już talerz z deserami. "To ja kocham!!!!!!Huraaa wyjąłem z plecaka babciny prowiant wyjazdów" - dodał. 

Czytaj też: 
-> KSW 51. Mariusz Pudzianowski - Erko Jun. "Pudzian" zaskoczył Martina Lewandowskiego. Próbował go obalić
-> MMA. KSW 51. Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie z Zagrzebia

Pudzianowski zażartował, że ma dla swojego przeciwnika "secret power", prezentując wspomniane smakołyki. Serię piątkowych zdjęć zakończył ze smutną miną. "Znęcają się wszyscy nade mną. Sami żrą, a mi każą patrzyć. Czereśniaki" - skwitował. 

Dla 42-letniego siłacza z Białej Rawskiej będzie to już 21 walka w MMA. Dotychczas odniósł 12 zwycięstw i zanim pożegna się ze sportami walki ma ochotę na jeszcze kilka. 29-letni Bośniak (bilans 3 wygrane, 0 porażek) starszego o 13 lat i dużo bardziej doświadczonego rywala traktuje z wielkim szacunkiem i nazwał go "legendą".


ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #37: skandaliczne zestawienia w polskim MMA, skończy się to tragedią

Czy Mariusz Pudzianowski pokona Erko Juna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL