Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Izu Ugonoh Materiały prasowe / Biuro prasowe Izu Ugonoh / Na zdjęciu: Izu Ugonoh

MMA. Izu Ugonoh chce walczyć w KSW. "Jesteśmy zainteresowani"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Martin Lewandowski po gali KSW 51 ujawnił, że zgłosił się do nich Izu Ugonoh. Były pięściarz uznał, że przyszedł czas, by spróbować swoich sił w MMA.

Federacja KSW cały czas potrzebuje dopływu nowych gwiazd i to nie tylko takich, które są znane z MMA. Od wielu lat mile widziani są sportowcy z innych dyscypliny. Mamy już m.in. Mariusza Pudzianowskiego (strongman), Damiana Janikowskiego (zapasy), czy Szymona Kołeckiego (podnoszenie ciężarów).

MMA. KSW 51. Mariusz Pudzianowski zaskoczył tuż po walce. "Jestem dziadkiem" >>

Okazuje się, że lada moment do polskiej organizacji może dołączyć pięściarz. Po gali KSW 51 Martin Lewandowski ujawnił, że zgłosił się Izu Ugonoh, który niedawno zakończył karierę bokserską.

- Rozmawiamy z Izu, potwierdzam. Wcześniej to my za nim chodziliśmy, a teraz on sam się odezwał i zgłosił gotowość. Jesteśmy zainteresowani, ale szczegółów jeszcze nie mamy - mówi współwłaściciel federacji w rozmowie z mma.pl.

Izu Ugonoh kończy z boksem. "Nie słuchałem całej fali krytyki" >>

Ugonohowi wieszczono dużą karierę w boksie, ale nie wszystko poszło po jego myśli. 33-latek w lipcu tego roku został znokautowany przez Łukasza Różańskiego i zawiesił rękawice na kołku.

ZOBACZ WIDEO: Sebastian Przybysz zwycięża na KSW 51. "Stoczyliśmy bardzo ciężką i wyniszczającą walkę"

Czy Ugonoh poradzi sobie w MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL