Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

11 listopada. Święto Niepodległości u Pudzianowskiego. "Zawsze byłem dumny, że jestem Polakiem"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Mariusz Pudzianowski nigdy nie ukrywał, że jest dumny z bycia Polakiem. Film, który sportowiec zamieścił w sieci z okazji Narodowego Święta Niepodległości, chwyta za serce.

Były pięciokrotny mistrz świata strongmenów, obecnie gwiazda KSW, Mariusz Pudzianowski zaimponował internautom. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości (obchodzonego corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r.) fighter z Białej Rawskiej zamieścił w mediach społecznościowych specjalny film.

Na nagraniu opublikowanym na Instagramie widzimy "Pudziana" triumfującego podczas zawodów siłaczy. "Polska górą!" - wykrzykuje sportowiec, ogłaszając światu swoje zwycięstwa.

ZOBACZ: 11 listopada. Robert Lewandowski uczcił Święto Niepodległości >>

"11 Listopada Dzień Niepodległości!!!! Zawsze byłem dumny, że jestem Polakiem i nie ukrywałem tego nigdy!!!!" - napisał (pisownia oryginalna) 42-letni Pudzianowski w komentarzu do filmu.

Wideo spodobało się fanom sportowca. "Wielka Polska! Wielki Pudzian! Dosłownie!", "Polska Siła", "Wielki szacunek" - to tylko wybrane wpisy internautów, którzy są pod dużym wrażeniem patriotycznej postawy Pudzianowskiego.

ZOBACZ: MMA. KSW 51. Martin Lewandowski o zwycięstwie Pudzianowskiego z Junem >>

ZOBACZ WIDEO: KSW 51. Daniel Rutkowski o Cezarym Kęsiku. "To jest polski czołg!"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL