Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cezary KęsikMateriały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Cezary Kęsik

MMA. Cezary Kęsik idzie za ciosem. W grudniu walka w Lublinie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Cezary Kęsik, po wygranej z Aleksandarem Iliciem na KSW 51 w Zagrzebiu, ma już zaplanowany kolejny pojedynek. "Lubelski Czołg" 21 grudnia zawalczy w Lublinie na gali TFL 19, gdzie przystąpi do obrony pasa w wadze średniej.

Kęsik posiada znakomity rekord w MMA. 29-latek zwyciężył już 10 zawodowych pojedynków i nie doznał żadnej porażki. W 2019 roku wygrał on swoje dwie walki w KSW, z Jakubem Kamieniarzem oraz wspomnianym Aleksandarem Iliciem. W grudniu wyjdzie on już po raz czwarty do klatki w tym roku. 

- Na początku roku obraliśmy z Czarkiem prosty plan. Wszystko albo nic! Jest kompletnym zawodnikiem, gotowym do największych wyzwań w MMA. Ma doskonały klub i świetnego trenera Leszka Kulika, mądrych ludzi wokół siebie i cały profesjonalny sztab. Każda z tych osób jest częścią jego sukcesu, a on zdaje sobie z tego doskonale sprawę. Czas Cezarego dopiero nadejdzie - komentuje promotor zawodnika, organizator TFL Jacek Sarna.

Zobacz także: Marcin Parcheta zawalczy na FEN 27

- Jestem zdeterminowany do osiągnięcia celu. Jak każdy miałem swoje chwile zwątpienia, gorsze i lepsze dni. Na szczęście trafiłem na ludzi, którzy w odpowiedni sposób pomogli mi na sportowej drodze. Dziękuję trenerowi, managerowi, sparingpartnerom, sponsorom, dietetykom, fizjoterapeutom i najlepszym na świecie kibicom - mówi niepokonany Cezary Kęsik.

Zobacz także: Artur Sowiński zmierzy się z Viniciusem Bohrerem

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (highlights): piekielny nokaut wysokim kopnięciem

Czy Cezary Kęsik zakończy 2019 rok niepokonany?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL