Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sami AntarWP SportoweFakty / Maciej Szumowski / Na zdjęciu: Sami Antar

MMA. ACA 101. Sami Antar przed walką z Karolem Celińskim: Chcę skraść serca fanów

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Sami Antar (4-1) zmierzy się z Karolem Celińskim (16-8-1) podczas piątkowej gali ACA 101 w Warszawie. - Chcę skraść serca kibiców swoją walką - zapowiedział Tunezyjczyk.

30-latek mieszkający w Holandii przyznał, że to Polak sprowokował walkę z nim. - Podczas ważenia przed ostatnią galą ACA w Polsce, byliśmy w tej samej szatni. Patrzył na mnie dość agresywnie. Uznałem, że jest następny w kolejce - powiedział podczas spotkania z mediami.

MMA. ACA 101. Czołówka polskich zawodników w Warszawie. Transmisja w TVP Sport

Sami Antar krótko skomentował umiejętności Karola Celińskiego. - Jest wszechstronny, walczył z wieloma gwiazdami. Ma duże doświadczenie - dodał.

Po czterech zwycięstwach, Tunezyjczyk miał propozycje od różnych organizacji MMA. - Wybrałem ACA, bo wyglądają na bardzo dobrze zorganizowanych. Klasyfikuję ich jako światowy numer trzy. Za UFC i Bellatorem. To świetna organizacja z dobrymi zawodnikami - poinformował.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (newsy): Sowiński poznał rywala, kolejne nazwisko na FEN 27


Do klatki ACA Antar wyjdzie po raz drugi. W debiucie, podczas ACA 96 w Łodzi, przegrał z Carlosem Eduardem.

- Ostatnim razem miałem wszystko do wygrania, niewiele do stracenia. Mój rywal miał ponad dwadzieścia walk, ja tylko cztery. To trochę boli, ale chcę się bić na najwyższym poziomie, a nie z ogórkami w Egipcie. Szukam dobrej organizacji, dobrych zawodników z rankingu - ogłosił.

"Półciężki" wyjaśnił przyczyny tamtej klęski. 

- Miałem za dużo szacunku do swojego rywala. Teraz mam inne podejście psychiczne. Nie mogę przegrać tej walki. Chcę iść na wojnę, bić się. Muszę na tym zarabiać - oznajmił.

MMA. ACA 101. Denis Smołdariew: Daniel Omielańczuk jest najbliżej walki o pas

Zawodnik Elevator Sports nie stresuje się starciem na terenie rywala. - To dla mnie nic nowego. Miałem już takie sytuacje. Muszę się skupić na tym, żeby skraść serca kibiców swoją walką. Nie walczę z nimi, tylko przeciwko Karolowi Celińskiemu. W klatce jestem tylko z nim. Muszę wygrać - zakończył.

Gala ACA 101 odbędzie się w piątek, 15 listopada, w warszawskim Expo XXI. Pojedynek Piotra Strusa z Witalijem Nemczinowem będzie walką wieczoru.

Czy Sami Antar pokona Karola Celińskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL