Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan BłachowiczGetty Images / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. UFC Sao Paulo. Jan Błachowicz przedstawił kulisy swojej kariery (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Już 16 listopada Jan Błachowicz po raz drugi wystąpi w walce wieczoru gali UFC. Tym razem w Sao Paulo "Cieszyński Książę" zmierzy się z byłym mistrzem Strikeforce, Ronaldo Souzą. Polaka w Warszawie odwiedziły kamery amerykańskiej organizacji.

Błachowicz przed starciem z Souzą opowiedział o kulisach ostatnich walk w UFC, o trudnych momentach, wparciu bliskich i udanej współpracy z trenerem. W materiale przedstawiono urywki z przegranych walk Polaka z Coreyem Andersonem, Patrikiem Cumminsem, jak również triumfów nad Devinem Clarkiem, Jimim Manuwą i Lukiem Rockholdem. 

W materiale wystąpiła również partnerka Jana Błachowicza, Dorota Jurkowska. "Cieszyński Książę" twierdzi, że ewentualna wygrana z "Jacare" powinna otworzyć mu drzwi do starcia o tytuł mistrzowski w kategorii półciężkiej. 

Czytaj również: Vaso Bakocević może zawalczyć na gołe pięści

Zobacz materiał:


Gala UFC on ESPN+ 22 będzie transmitowana przez Polsat Sport. Początek godzinie 2:00 w nocy z 16 na 17 listopada. W Sao Paulo zawalczy również była mistrzyni KSW, Ariane Lipski, która zmierzy się z Veronicą Macedo.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (całość): podsumowanie KSW 51, iskry przed walką na KSW 52

Czy Jan Błachowicz pokona Ronaldo Souzę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL