Najnowsze Wyniki/Kalendarz
walka Jana Błachowicza z Ronaldo 'Jacare' Souzą Getty Images / Alexandre Schneider/Zuffa LLC / Na zdjęciu: walka Jana Błachowicza z Ronaldo 'Jacare' Souzą

MMA. UFC Sao Paulo: Jan Błachowicz - Ronaldo Souza. Znacząca przewaga Polaka w statystykach

Jakub Madej
Jakub Madej
Jan Błachowicz po pięciu rundach wyczerpującej walki wygrał niejednogłośną decyzją sędziów z Ronaldo Souzą. Polak na dystansie pięciu rund zanotował znaczącą przewagę w statystykach nad swoim przeciwnikiem.

Mimo słabego początku w walce wieczoru sobotniej gali UFC w Sao Paulo, Jan Błachowicz (25-8) z upływem kolejnych minut zaczął się rozkręcać i punktować Ronaldo Souzę (26-7) w stójce. Pokazują to statystyki po pojedynku, w którym Brazylijczyk za wszelką cenę chciał unikać wymian z Polakiem.

Ciosy znaczące:
Jan Błachowicz - 71/170
Ronaldo Souza - 20/48

Wszystkie uderzenia:
Jan Błachowicz - 105/205
Ronaldo Souza - 56/88

Dodatkowo Jan Błachowicz po sobotniej walce dopisze do swojego konta pięć udanych obron przed sprowadzeniami, podczas gdy Ronaldo Souza nie odnotował ani jednego udanego obalenia.

W ostatnich siedmiu pojedynkach reprezentant naszego kraju poniósł tylko jedną przegraną. W pozostałych starciach pokonywał między innymi Jareda Cannoniera, Nikitę Kryłowa czy Luke'a Rockholda. Sobotnia wygrana była jego ósmym zwycięstwem w organizacji UFC.

Zobacz także:
-> ACA 101. Piotr Strus - Witalij Nemczinow. Kolejna zwycięstwo Polaka, teraz walka o tytuł
-> ACA 101. Asłambiek Saidow - Elias Silverio. Dobra passa byłego mistrza KSW przerwana
-> ACA 101. Radosław Paczuski - Daniel Płonka. 30 sekund i po wszystkim! (wideo)

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (newsy): Sowiński poznał rywala, kolejne nazwisko na FEN 27

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL