Najnowsze Wyniki/Kalendarz
akcja GallonaTwitter / Chisanga_Malata / Na zdjęciu: akcja Gallona

MMA. Nokaut roku?! Niesamowita akcja Davy'ego Gallona (wideo)

Dawid Borek
Dawid Borek
Mamy poważnego kandydata do tytułu nokautu roku w MMA. Mowa o Davym Gallonie, który po niesamowitej akcji posłał na deski Rossa Pearsona. To trzeba zobaczyć!

Były gwiazdor UFC Ross Pearson po porażce (TKO) z Desmondem Greenem w marcu tego roku ogłosił zakończenie profesjonalnej kariery. Długo jednak nie wytrzymał, bo przyjął ofertę konfrontacji z Davym Gallonem. W sobotni wieczór Pearson wrócił do oktagonu, wziął udział w walce wieczoru gali MTK MMA: Probellum w Londynie.

Z wielkiego powrotu wyszły nici, bo Ross Pearson został spektakularnie znokautowany przed Davy'ego Gallona. Tak, tego samego Davy'ego Gallona, który walczył w Polsce na galach FEN i Babilon MMA. Zresztą w sobotni wieczór rywalizował nawet w spodenkach Babilonu.

Wracając do walki Gallon - Pearson. W trzeciej rundzie, na ok. 40 sekund przed gongiem, Francuz wykonał niesamowitą akcję, tzw. "rolling thunder kick". Trafił Pearsona prosto w głowę, po czym ten padł na matę jak rażony piorunem.

"O mój Boże!", "o cholera!", "nawet nie wiem, jak mam to skomentować!" - nie dowierzali komentatorzy.

"Jako fan Pearsona trudno było oglądać taki nokaut. Ale ukłony dla Gallona. To z pewnością nokaut roku. Nie sądziłem, że kiedyś zobaczę taką akcję" - skomentował na Twitterze dziennikarz Chisanga Malata.

Sami zobaczcie, jak Gallon znokautował Pearsona:

Zobacz też:
MMA. UFC Sao Paulo: Jan Błachowicz - Ronaldo Souza. Znacząca przewaga Polaka w statystykach
MMA. UFC Sao Paulo: Jan Błachowicz - Ronaldo Souza. Polak znów wyzwał Jona Jonesa


ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (całość): podsumowanie KSW 51, iskry przed walką na KSW 52

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL