Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan BłachowiczGetty Images / Christian Petersen/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. UFC Sao Paulo: Jan Błachowicz - Ronaldo Souza. Brazylijczyk chorował przed walką

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Ronaldo Souza, który na UFC w Sao Paulo przegrał z Janem Błachowiczem, przyznał po walce, że przed konfrontacją z Polakiem dopadła go choroba, która skomplikowała jego sytuację. "Jacare" ostatecznie przegrał z byłym mistrzem KSW.

Błachowicz w walce wieczoru gali w Brazylii wypunktował Ronaldo Souzę po niejednogłośnej decyzji sędziów. Dla zawodnika Berkut WCA Fight Team była to jedna z najcenniejszych wygranych w karierze, która znacznie przybliżyła go do starcia o tytuł w kategorii półciężkiej. 

Souza, który w przeszłości był mistrzem organizacji Strikeforce, na konferencji prasowej przyznał, że wpływ na jego dyspozycję w starciu z Błachowiczem mogła mieć choroba, która dopadła go w ostatnim miesiącu. 

Zobacz także: ACA 101. Piotr Strus: Chcę walki o pas

- Powiedziałem UFC, że mam straszny kaszel. 20 dni temu dopadła mnie choroba, a ja nie mogłem przestać kaszleć - wyznał Brazylijczyk. Ostatecznie jednak "Jacare" nie zdecydował się zrezygnować z walki.

39-latek twierdzi, że wygrał trzy z pięciu rund walki z Polakiem. Souza, pomimo porażki, jest zadowolony ze swojej postawy, gdyż uważa Jana Błachowicza za ścisłą czołówkę wagi półciężkiej. 

Zobacz także: Już 10 tysięcy biletów sprzedanych na KSW 52

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (highlights): piekielny nokaut wysokim kopnięciem

Czy Ronaldo Souza zasłużył na rewanż z Janem Błachowiczem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL