Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Marcin Wrzosek i Norman Parke Materiały prasowe / MMAKSW / Na zdjęciu od lewej: Marcin Wrzosek i Norman Parke

MMA. Marcin Wrzosek chce rewanżu z Normanem Parkiem na gołe pięści

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marcin Wrzosek to kolejny zawodnik MMA, który chciałby spróbować swoich sił w walkach na gołe pięści. "Polski Zombie" jako pierwszego rywala w tej formule proponuje Normana Parke'a, z którym minimalnie przegrał na gali KSW w Londynie.

14 września w Wembley Arenie Wrzosek na ostatnią chwilę wskoczył do walki z Parkiem za kontuzjowanego Mariana Ziółkowskiego. Stawką pojedynku był pas tymczasowego mistrza wagi lekkiej KSW. Po pięciu twardych rundach sędziowie wskazali jako zwycięzcę zawodnika z Irlandii Północnej, choć zawodnik Shark Top Team Łódź zebrał sporo pochlebnych opinii. 

Parke, który bacznie przyglądał się ostatniej gali organizacji Bare Knuckle FC 9 i rewanżowi Artioma Łobowa z Jasonem Knightem, wyraził zainteresowanie występem w walce na gołe pięści. Sytuację tę wykorzystał Wrzosek, pisząc na Twitterze: "Maciej Kawulski podobno chcesz zorganizować gale BKB (przyp. red. - Bare-knuckle boxing) w Polsce? Dawaj mi main event z tym padalcem".

Zobacz także: Już 10 tysięcy biletów sprzedanych na KSW 52 

Marcin Wrzosek i Norman Parke zaraz po walce w Londynie dogadywali się na rewanżowy pojedynek. Przychylnie temu pomysłowi są również właściciele KSW, którzy myślą również o organizacji walk na gołe pięści pod banderą swojej federacji.

Zobacz także: Jan Błachowicz znów wyzwał Jona Jonesa

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (całość): podsumowanie KSW 51, iskry przed walką na KSW 52

Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Wrzoska z Parkiem w formule walki na gołe pięści?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL